بررسی محصولات جدیدی که شرکت اپل ممکن ارائه کند

تا چند ماه پیش صحبت از تلویزیون اپل داغ بود. اما مدتی است که حرف های زیادی پیرامون این محصول نمی شنویم و این روزها گفته می شود که محصول پرطرفدار بعدی این شرکت یک ساعت هوشمند خواهد بود. در مورد این گجت هم می دانیم که همین الان شرکت های کوچک و بزرگی ساعت های هوشمند متفاوتی در بازار دارند و استقبال گسترده ای از آنها صورت نمی گیرد. اما اگر اپل ساعت اش را ارایه کند احتمالا همه چیز متفاوت خواهد شد.

درست مانند داستان های قبلی که از آنها مطلع هستید. پیش از ارایه آیفون هم شرکت نوکیا و مایکروسافت تلفن های هوشمند خودشان را داشتند. اما آیفون چند سال از آنها جلوتر بود و این برتری سبب فروش فوق العاده اش شد. داستان مشابهی در مورد تبلت ها و پخش کننده های موسیقی هم تکرار شده و به همین خاطر همه فکر می کنند که اگر اپل ساعت هوشمندی به بازار بفرستد، آنقدر آن را نسبت به مدل های فعلی بهتر ساخته که به احتمال زیاد با استقبال خریداران مواجه خواهد شد.

همین موضوع سبب می شود که بعضی ها تمایل داشته باشند که اپل وارد شاخه های کاری جدیدی بشود. برای مثال کافی است تصورش را بکنید که این شرکت وارد ساخت لوازم خانگی شده است. آن زمان باید شاهد رشدی ناگهانی در فناوری های مرتبط باشیم و برخی هم منتظر اند که iCar از راه برسد و روزی منتظر خودروی اپل باشیم.

هرچند اینها در حال حاضر کاملا دور از انتظار هستند و بسیار بعید است که اپل دنبال ساخت چنین محصولاتی باشد. اما به نظر می رسد که زمانش رسیده که این شرکت محصول بزرگ بعدی اش را رو کند تا بتواند همچنان حس رضایت طرفدارانش را به همراه داشته باشد.

شما فکر می کنید محصول انقلابی بعدی اپل چه خواهد بود؟ آیا این شرکت همچنان توانایی اش را دارد که با یک محصول جدید موفقیت های قبلی اش را تکرار کند؟

/ 0 نظر / 15 بازدید